ÖRNEK DAİRE TANITIM
BİLGİ ALIN

AP SEA GATE BODRUM

Şani İnşaat A.Ş. güvencesi ile Bodrum’un son dönemde popülaritesini artırmış güzide tatil bölgelerinden Gündoğan'da yer alan projenin adı AP Sea Gate Bodrum oldu.

Gündoğan Koyu'nun rüzgarını ve öğlen güneşini en az alan yerinde konumlanan, denize ve plaja 500 metre mesafede yaklaşık 20 bin m2 arsa üzerine kurulan AP Sea Gate projemizde; düz ayak çıkışlı 12 adet Müstakil Bahçeli Havuzlu/ Havuzsuz 2+1+(1), 5 adet 3+1+(1) Havuzlu Müstakil Villa, 13 adet 4+1+(2) Havuzlu Müstakil Villa olmak üzere, 30 Aile yer almaktadır.

AP Sea Gate ile, Gündoğan'da Anlaşmalı Özel Beach imkânıyla plajın ve masmavi denizin keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Geniş mekânlara sahip müstakil bahçeli havuzlu / havuzsuz 2+1+(1) lerimiz, duvar payları ile birlikte 126-138m2 arasında değişen büyüklüklerde, 3+1 havuzlu müsatakil villalarımız duvar payları ile birlikte 162m2, 4+1+(2) havuzlu müstakil villalarımız ise 287m2 olarak tasarlandı. Projemizin 2850 metre uzunluğa ulaşan ve 8500 m2 alanı kaplayan bahçe duvarları, Bodrum'un muhteşem doğal yapısına uygun olarak Hekimköy Taşları ile yapılmıştır.

Bodruma imzasını atmış ünlü Mimar Emre Kunt’un elinde tasarlanan projemizin en önemli özelliği ise geniş arazi yapısındaki ölçülü eğim sayesinde Blok yerleşiminde tüm bloklarımızın deniz ve doğa manzarasını doyasıya alacak şekilde çapraz ve birbirini engellemeyecek şekilde geniş teraslara sahip villalar olarak tasarlanmış olmasıdır. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş kaplamalar projeye şık bir görünüm katmıştır.

Projemizin yaklaşık 20 dönüm arsa büyüklüğüne sahip olmasına rağmen imar yapılaşma yoğunluğunun yüzde 20’lerde olması nedeniyle sadece 24 bloğun yer alması, sitede yer alan mülklerin ortalama kendi oturumları hariç yaklaşık 125 ile 350m2 arasında değişen geniş bahçe ve genel peyzaj alanları kazandırmış, bu durum bağımsız bölümlerin arsa paylarını yükselterek kişi başı 430 m2 ile 860 m2 arası arsa payına sahip mülkler haline getirmiştir. Geniş peyzaj ve bahçe alanları sayesinde, yeşilin ve denizin bir arada yer aldığı muhteşem tatil keyfini bir arada sahip olacaksınız.

AP Sea Gate sizlere özel yaşam alanı sunan, ısıtmalı ortak açık yüzme havuzumuzun, sauna, fin hamamı ve fitness gibi spor ve güneşlenme alanlarının yer aldığı sosyal tesislerimizden de yararlanabilecek keyifli zaman geçirebileceğiniz konsept bir proje olmasına özen gösterilmiştir.


Yine diğer bir bakış açısı ile bir dünya markası haline gelen güzel Bodrumumuzda, insanlar artık sadece tatil mevsimlerinde değil, 4 mevsim konaklamak üzere Bodrum'da mülk satın almak istemektedir. Şani İnşaat olarak bu talebi karşılamak üzere, tüm kapalı mekânlarımıza koyduğumuz VRF Sistemli klimalarımız (ısıtma- soğutma) ile yazın serinleyecek, kışın ise ısınacak, klima kullanmak istemediğiniz zamanlarda da kapalı mekanlarda döşenilen yerden ısıtmalı kalorifer sistemi ile de ısınmanın keyfine ulaşacaksınız. Bununla da kalmadık ve 4+1+(2) villa konseptlerinde standart olarak salona yerleştirilen dekoratif şömineler sayesinde odun ateşinin sıcağında keyifli zamanların ve Havuzlardaki suyunda ısınmasını sağlayan sistemimiz ile de keyifli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını sizlere açmıştır.

AP Sea Gate, cazip lokasyon özellikleri ile de içerisinde yaşayacaklara kolay ulaşım imkanları sağlıyor. Gündoğan merkeze ve otogara 750 metre, Yalıkavak'a 5,9 km, Ortakent'e 16 km, Bodrum'a 21 km, Türkbükü'ne 10 km ve havaalanına ise 49 kilometrelik mesafede konumlanıyor.

SİZLERİ
AP SEA GATE'DE KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ,
KEYİFLİ TATİLLER……
ŞANİ İNŞAAT TAAH SAN TİC.AŞ.

İletişim Bilgilerimiz

Bilgi ve randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.

 • Adres Yeni Batı Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulv.5428 Cad. Ap Green Tower A-Blok No:21 Yenimahalle/ ANKARA
 • E-Posta bilgi@apistport.com
 • İLKNUR UZUN
  +90 549 923 06 06
  +90 549 920 09 09
  +90 543 191 09 09
   

   

Hemen Bilgi Alın